Ootame Sinu broneeringu päringut ja räägime meie villast lähemalt!
Oleme imepisike pereettevõte ja et teie elamus meie juures ikka meeldejääv oleks, panime kirja ka broneerimistingimused, mis kehtivad kõikidele broneeringutele:
  • Broneeringud palume teha läbi DinnerBooking süsteemi või suurema grupi puhul, allpool oleva vormi kauda.Telefoni teel me kohti ei broneeri.
  • Koha tagab ettemaksuarve laekumine (DinnerBookingus maksekaardiga maksmise võimalus, privaatbroneeringutel maksetähtaeg kokkuleppel). Arve on toidu (sh vesi ja kohvi/tee) eest (va eriüritused). Jookide ja lasteprae eest saab tasuda kohapeal sularahas ja kaardiga.
  • Juhul kui teie broneering tühistatakse meie poolt (tehniline viga broneerimissüsteemis, Lahepere Villa meeskonna haigestumine vmt), laekub DinnerBookingu poolt teile raha tagasi läbi Mastercard või Visa süsteemi, mis võib võtta aega kuni 2 nädalat. Palume sellega arvestada. Ülekandega tasutud borneeringute tagastuse vormistame 1 tööpäeva jooksul.
  • Broneeringutele (va privaatsete ürituste broneeringud), mis annulleeritakse varem kui 48 h enne üritust, vormistame kinkekaardi või lepime kokku uue kuupäeva. Hiljem kui 48h tehtud broneeringutele kahjuks ettemaksu tagastada ei ole võimalik ning soovitame "voucherile" ise uus omanik leida. Kui see pole võimalik rakendame tühistamise puhul trahvisumma 50% broneeringust.
  • Privaatsete ürituste broneeringutasu on tagastatav vaid tühistamistele, mis on tehtud 21 päeva ja rohkem enne ürituse toimumist (va pulmad, mille puhul me ettemaksu ei tagasta).  
  • Palume teavitada erisoovidest (allergiad, talumatused või lastepraad) vähemalt 48 h enne õhtusööki. Kõiki erisusi ei saa me garanteerida ning Lahepere Villa ei võta endale mingit vastutust õigeaegselt teavitamata jäetud allergiate või toidutalumatusega kaasnevate terviserikete eest.
  • Parkida palume Kloogaranna parklatesse ja sealt meie juurde jalutada. Asume metsas, seega võib tee olla porine ja libe!
  • Palume lemmikloomadele leida õhtuks hoidja. Tuppa ei ole neid kahjuks võimalik lubada.
  • Pisikesed lapsed (0-4a) on oodatud kaasa laupäeva pealelõunastel aegadel. Sellekohase märke saate lisada broneeringut tehes.
Peatse kohtumiseni!


Kohtade broneerimine toimub läbi DinnerBooking keskkonna, kus saate valida sobiva päeva ja ka kohe broneeringu eest tasuda:
Link asub siin:  Lahepere Villa
Kinkekaardiga broneerimiseks vaata kalendrist eelnevalt sobiv kuupäev ja siis saada meile e-kiri info@laheperevilla.eu

Telefon: +372 533 20 555 (broneeringuid me telefoni teel vastu ei võta. E-K telefon avatud kõnedeks 17-20, N-L 10-15. Muul ajal on telefoniga ühendust saada keeruline, palume e-kiri saata)
E-mail: info@laheperevilla.eu


SEOSES ELRONI VÄGA KEHVA SÕIDUPLAANIGA EI SAA LAHEPERE ENAM SOOVITADA RONGISÕITU!

Takso tagasi linna!
Meil on ka sõbralikud kohalikud taksopakkujad, kellega võite ise oma sõidu eelnevalt leppida:
Urmas - 5032515
Vallo - 5049508 ( suurem buss)  www.mikrobuss.ee

Parkimine ja ligipääs:
Palume parkida Ranna tee või Mere tee otsas olevatesse parklatesse või Mere põik tänava äärde. Liivaranna tee ei ole parkimiseks sobilik, palume kinni pidada liiklusmärkidest :)
PS. Meieni toob metsatee, mis on sügisel porine ja talvel lumine. Palume valida sobilikud jalatsid :)

Kui Sul on erisoovid või lasteprae (pakume lastele krõbekanapraadi ja desserti, hinnaga 25 EUR) soov, pane see kirja kommentaari või saada meile e kiri . Veendu, et meil on kohti ka kõikide laste jaoks enne broneeringu tegemist :)

Privaatsete ja suuremate broneeringute ning küsimuste korral saada meile päring.
Email again: